BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

trečiadienio minčių asorti

sergu, liūdžiu ir nieko aplinkui nebesuprantu.

grįžau. su neišdildomais įspūdžiais, nors labiau norėčiau, kad jie šiek tiek išblėstų - trukdo ramiai miegot ir sugrįžti į kasdienį gyvenimą.

norėdama save paguosti, užsisakiau kultūros savaitraščio, kurio mūsų mieste nepardavinėja, prenumeratą dviems mėnesiams, pradedant lapkričiu. Tai dabar lauksiu lapkričio. Ir lapų kritimo, gal per daug skubu gyventi, bet nepastebiu to gražaus rudens. Gamta vis dar vasariška, tik labai šalta.

paskutiniu metu gyvenu gana melancholiškomis nuotaikomis. daug kas slegia. daug kuo esu nepatenkinta. taip pat ir savimi. Nepatenkinta savo elgesiu su kitais, o ypač su žmogumi, kuris turėtų būti svarbiausias. su kai kuo esu per daug mandagi, su kai kuo per daug nedrąsi, su kai kuo per daug drąsi ir nemandagi. nežinau, ko noriu. nežinau, kaip sužinoti ko noriu. Žodžiu, eiliniai rudeniški depresovi marazmai. o gal aš tiesiog visada per daug analizuoju. kažkada buvau susidėjusi su kompanija, kuriai nerūpi niekas. su žmonėmis, kurie galvoja, kad visatoje jie yra vieninteliai (tiksliau, negalvoja, nes jiems per daug sudėtinga apie tai galvot). kurie tik galvoja ką apsirengti (nors visas tas galvojimas apsiriboja turgumi ir skudurynais. Nesu aš kažkokia super duper madistė, bet suprantu, kad už kokybę reikia mokėti), ką pavalgyt ir kur išeit pagert. Kitokių veiklų nežino, tuo pilnai tenkinasi. Maniau, kad man bus paprasčiau gyvent tarp tokių. Kaip ten sakoma…Kalakutas galvojo, galvojo, kol įkrito į puodą. Vėliau supratau, kad einu vis bukyn ir žemyn. Labai džiaugiuosi atsikračius iš savo gyvenimo tų žmonių, deja, iki galo atsikratyti nepavyks, nes mus šis tas sieja, pradėjau tada gyventi, siekti kažko. Jau geriau vienai, negu ne toje kompanijoje…

jis buvo tas, kuris po sekso iškart prisidegdavo cigaretę. o ji buvo per daug priklausoma nuo vyrų, tačiau norėjo tapti ta, kuri moka pasakyti “ne” ir turėti tik tą vienintelį. kuris nerūko.

nežinau kaip bus, nežinau kas bus, gal geriau nė negalvot. gal kas žinote kaip pristabdyti save nuo nuolatinio analizavimo ir galvojimo “kas bus?”. Jeigu taip, parašykite receptą, ačiū.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą