BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

lunatikė aš

kavos puodelis, rūkas, nedidelis alkio jausmas. šiandien aš (beveik) viena ir niekas (tikiuosi) man netrukdys  ramiai gyventi ir dirbti.

reikalai suplanuoti. dienos be perstojo skrieja. žmonės, apkalbos, nemalonaus kartėlio arba trumpos triumfo akimirkos. gudrybės, paslaptys. arbatos gėrimo ritualai. trumpi pasivaikščiojimai. pinigų trūkumas. į tolį nukreiptas žvilgsnis. ateities baimė, šioks toks jaudulys, nerimas. priešpriešos. iškreiptas laiko pojūtis. maži apsikvailinimai. ir didelė gėda. kvepalų dvelksmas. šioks toks netikrumas. sugrįžimo baimė.  ir baimė negrįžti visai…

kaip viską padaryti, suspėti..kai laiko tiek mažai, o visko tiek daug. skirtingi  žmonės, su savo skirtingais reikalavimais. nors gali pasirodyti atvirkščiai, toks gyvenimas yra tikra charakterio, charizmos, subtilumo mokykla. nors, žinoma, priklauso nuo to, ką toje mokykloje nori išmokti. mano poreikiai tokie. kitų kitokie.

šiandien jaučiuosi graži ir liekna. tikras džiaugsmas. būna tokių dienų. šiandien dėl to jaučiu pasitikėjimą savimi. šiandien nesinori nieko kurti ir dėl to jaučiu šiokią tokią sąžinės graužatį. reikia save pamaitinti dvasiškai, reikia imtis veiksmų, reikia neužsisėdėti vietoje. tiesiog negaliu, negalima.

ryte pabudau nuo skersvėjo. buvo atidarytos balkono durys ir langas. kaip suprantu - lunatikavau. tai pasirodo aš dar ir lunatikė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą