BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ryto rašliavos

kapsi paskutinės minutės, kuomet kabinete aš dar esu viena. tuojaus įeis ta ašrialiežuvė, nemalonaus būdo koketė, verčianti nuolat konkuruoti ir sukti galvą. nenoriu jos matyt, nenoriu su ja bendraut, man jos per daug, man tiesiog bloga nuo jos. pavargau sakyti, kad ji protinga, kad ji man patinka. ji apsimeta kvaila tuomet, kai jai tai patogu. ką gi, manau, aš sėkmingai seksiu jos pavyzdžiu. pavargau, kai žmonės klausia: “kaip tau ji?”, atsakyti, kad viskas gerai. ji kvaila kaip bato aulas, nuobodi, kenkėjiška, nekūrybinga, savanaudiška k***a, štai, kas ji. štai kaip norėčiau visiems atsakyt. bet negaliu, nes nieks nepatikės, o niekam tam tiesa ir neįdomi. geriau pūsti miglą į akis, visiems bus naudingiau, visiems labiau patiks tą matyti ir niekam nieko nereikės galvoti, keisti. bingo!

klientai kalba apie savo asmenines bėdas, žuvis, grybus, vaikus, anūkus, turgų. man giliai nusispjauti, tačiau turiu būti mandagi.

ant stalo nuvytusios gėlės. laikas išmesti. nes žmonės bus nepatenkinti, o man išties tas pats nuvytusios jos ar ne, man visai gražu.

sunerimstu išgirdusi žingsnius netoli savo kabinete, ar balsus koridoriuje. tiesiog persmelkia per kūną. bijau, kad ateis ir viską sugadins. kad paklaus ką čia rašau. pasikėsins į mano privatumą. ir tada viskas dings.

patinka stebėti praeivius gatvėje. kartais pasirodo įtartinų. nepatinka kaktusai ant palangės ir tos keistos užuolaidos - žaliuzės t.y. ilgi, balti, gana ploni, vertikalūs, kietoki stačiakampiai, kuriuos nei pastumsi, nei patrauksi. kai pro juos pasižiūriu į tolį, akyse ima dvejintis.

šiandien ryte nemačiau nieko keisto. tikriausiai dėl to, kad nebuvo rūko.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą