BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

be reikalo įsimylėjau

išgalvotomis svajonėmis permirkęs penktadienis. migrenoje mirkstanti rūpesčių pilna galva ir apskritai šlapi šaligatviai.

šįkart neturiu daug ko naujo pasakyti. pasiėmiau skaityti antrą Andriano Moulo dienoraščio dalį, tą pilkąją, nes noriu pralinksmėti. savaitglį žadu šiek tiek iškišti nosį centran ir apsipirkti, na, o paskui lindėti namuose kartu su katinu, knyga. būtinai vėl noriu pažiūrėti “Atskalūno laiškai”, “Vaikai iš Amerikos viešbučio” ir “Maža išpažintis”. Jeigu kas nors žinote panašaus pobūdžio filmų - kuo nuoširdžiausiai prašau pasireikšti komentaruose. Būsiu dėkinga. reikės pasidaryti kokią veido ir plaukų kaukę. na, žodžiu, visomis prasmėmis reabilituotis ir pasiruošti naujai (ypatingai, bet negaliu pasakyti kuo) savaitei. man prireiks daug drąsos, šiek tiek įžūlumo, o labiausiai jėgų, stiprybės ir proto.

beje, šiek tiek įsimylėjau. O be reikalo. Be prasmės. Ir, žinoma, be atsako.

labiausiai ko šiandien noriu ir bijau - jį sutikti.

kai kolegė taršo popierius, garsas būna toks, tarsi kas nors kąstų obuolį. ir aš atsisuku pažiūrėti. bet ten tik ji, tarp popierių. ir jokių obuolių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “be reikalo įsimylėjau”

  1.   astikgarsiaigalvoju rašo:

    Nuostabus sakinys “beje, šiek tiek įsimylėjau. O be reikalo. Be prasmės. Ir, žinoma, be atsako.” kitaip retai kada buna, o jei buna, tai irgi be reikalo…

Rašyk komentarą